Tutvustus

Allika Puhkeküla asub looduskaunis kohas, Vasalemma jõe käärus, männimetsa veerel. Lisaks lahkele pererahvale toimetavad puhkekülas ka lambad, kelle ülesandeks on territooriumil asuva suure muruplatsi hooldamine. Meie juures on võimalik veeta perepuhkust kämpingumajas, pidada erinevaid seltskondlikke koosviibimisi kas puhkemajas või saunamajas. Samuti on võimalik broneerida kogu puhkeküla näiteks ettevõtete suvepäevadeks.

Allika Puhkekülast leiad:

  • Suure puhkemaja 20le inimesele üür 12 tunniks –200 eur, iga ületund 15 eur. 

Puhkemajas on kööginurgaga suur söögituba, kaminaruum, puuküttega soome saun, kust saab joosta otse karastavasse Vasalemma jõkke. Ülakorrusel asub väike puhkeruum ning lavats koos madratsitega. Eraldi tube ööbimiseks puhkemajas kahjuks ei ole. Õues on olemas istumiskoht grillimis võimalusega, lõkkeplats ning kõlakoda.

  • Väikese saunamaja maksimaalselt 12le inimesele –20 eur/h (pikema aja puhul hind kokkuleppel).

Saunamajas on maalilise vaatega puuküttega soome saun ning väike kööginurgaga eesruum. Maja ees, allika kaldal asub terrass, kus on võimalik grillida ja mõnusalt aega veeta.

  • Kaks kämpingumaja neljale inimesele – Eraldi ühe kämpingumaja üürimine (WC, dušši ja kööginurga kasutamisvõimalusega saunamajas) kokku 10 eur
  • Üks suurem kämpingumaja kuuele inimesele –15 eur ööpäevas.

Kämpingumajasid on võimalik rentida nii eraldi kui ka puhkemajale lisaks (juhul kui külalised soovivad privaatsemat ööbimisvõimalust). Kämpingutes on olemas narid madratsite ja patjadega.

Kämpingumajasid eraldi rentides saab WC-d, dušši ning kööginurka kasutada väikeses saunamajas.